Informacje Ogólne

MISJA

Konferencja Eye&Tech, jest platformą prezentacji osiągnięć myśli naukowej, w dziedzinie badań nad neuropatią jaskrową oraz zwyrodnieniem plamki związanym z wiekiem ze szczególnym uwzględnieniem współpracy interdyscyplinarnej, pomiędzy przedstawicielami świata okulistyki i świata najnowocześniejszych technologii.

INFORMACJE OGÓLNE

Sympozjum Eye&Tech³ odbędzie się 08.10.2022 w godzinach 8.50- 17.00, w formule tradycyjnej, w obiekcie Porsche Center Poznań ul. Warszawska 67

Tegoroczną edycję Wydarzenia swoją obecnością uświetnią Prelegenci z Moorfield Eye Hospital oraz uznani polscy wykładowcy na czele z Krajowym Konsultantem ds. okulistyki.

Wydarzenie podzielone będzie na trzy Sesje. Tematyką pierwszej – będzie neuropatia jaskrowa, drugiej – „game changers” w technologiach okulistycznych, a trzeciej – neuropatia jaskrowa i zwyrodnienie plamki związane z wiekiem.

Lektorami w Pierwszej Sesji będą: Kevin Gillmann, Andrew Scott i Paweł Kołodziejski

Lektorami w Drugiej Sesji będą: Robert Wasilewicz i Cezary Mazurek oraz Henryk Kasprzak

Lektorami w Trzeciej Sesji będą: Giorgio Enrico Bravetti, Marek Rękas i Bartłomiej Kałużny

Informacje szczegółowe dotyczące Mówców oraz tematyki ich referatów, można znaleźć w zakładce Prelegenci

W celu uczestnictwa w wydarzeniu, należy do godz. 23.30 dnia 25.09.2022, zarejestrować się na stronie www.eyetech.psnc.pl w zakładce Zgłoszenie/ Rejestracja Eye&Tech³

Maksymalna ilość osób uczestniczących w Wydarzeniu jest ograniczona do 200. Liczba ta może ulec zmianie. O rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń.

IN-TOUCH-WITH-PORSCHE

Dla zainteresowanych osób, zwieńczeniem uczestnictwa w Sympozjum , będzie możliwość odbycia indywidualnych jazd samochodami marki Porsche.

W celu uczestnictwa w wydarzeniu, należy do godz. 23.30 dnia 25.09.2022, zarejestrować się na stronie www.eyetech.psnc.pl w zakładce Zgłoszenie/ Rejestracja Eye&Tech³ oraz Porsche

WYSTAWA

Równolegle z Sesjami naukowymi, odbywać będzie się ciągła prezentacja portfolio Sponsorów Medycznych Sympozjum Eye&Tech³ firm: ProSight, Zeiss i Polpharma oraz Organizatora Konferencji Porsche Centrum Poznań.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania stoisk tych Organizacji oraz do zwiedzania Salonu Porsche Center Poznań.

Punkty edukacyjne

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 06.10.2004r. za udział w konferencji przyznaje się 7 punktów edukacyjnych, a za wykład przyznaje się 15 punktów edukacyjnych.